Druh práce:

- Kontrolní a emisní technik
- Místo výkonu práce: STK Údlice, ul. Droužkovická okr.Chomutov (pobočka je ve výstavbě, zahájení provozu 6/2022, podmínkou je absolvování níže uvedeného kurzu)

Nabízíme:

- Plat 35.000,- (tvořený základem 20.000,-+15-25.000,- výkonnostní osobní ohodnocení)
- Práce ve stabilní firmě
- Práce ve stálém kolektivu
- Stravenkový paušál
- Prémie na konci roku
- 25 dní dovolené
- Po zapracování a získání osvědčení je možný kariérní a mzdový růst (pro tuto pobočku také hledáme vedoucí pracovníky – podmínka maturita)


Naše požadavky:

- Již hotový technik, který má platné osvědčení
nebo
- absolvování základní kurz kontrolního technika k získání profesního osvědčení dle §61 zák. č. 56/2001 Sb. (viz.: https://www.dekrakurzy.cz/skoleni/stk-zakladni), pro který musíte splnit následující podmínky:
• Ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výuční list v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel
• Praxe 3 roky ve výrobě nebo opravě vozidel atd.
• Řidičský průkaz skup. A, B
• Trestní bezúhonnost
- kurz v plné výši zaplatí firma Terri, s.r.o., nástup na kurz: 28.2.2022 nebo 16.5.2022 (pokud nebudou vypsané jiné termíny spol. DEKRA)
- Základní práce s počítačem
- Spolehlivost, pracovitost, samostatnost, mít chuť se neustále vzdělávat (technik STK chodí na pravidelné doškolovací kurzy každé 3 roky)

Kontakt:

- Životopisy zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
- 731 495 099 Lenka Jonášová, DiS.
 

Terri, s.r.o. - idatabaze.czStanice technické kontroly, STK - idatabaze.cz